KULLANICI SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kişisel Veri

Kişisel veri ve tarayıcı verileri (bundan sonra hepsi birlikte 'veri' olarak anılacaktır), otomatik sistemler yahut site kullanıcısının serbest olarak girdikleri vasıtasıyla, bu web sayfası (bundan sonra sadece 'site' diye anılacaktır) tarafından otomatik olarak toplanır.

Gizliliğiniz bizim için çok önemli. Bu gizlilik sözleşmesini, Dijiklinik.com'u nasıl kullanabileceğiniz ve sizin içerikleriniz ya da bilgilerinizin bizim tarafımızdan nasıl toplandığı ve kullanıldığı ile ilgili önemli açıklamalar yapacak şekilde tasarladık. Bu gizlilik sözleşmesini bütünlük içinde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Sizin hakkınızda her farklı tipte bilgi için bir numara alıyoruz, yani;

İsminiz, E-Mail adresiniz, doğum gününüz ve cinsiyetiniz gibi siteye üye olurken gereken bilgiler ve sizin paylaşmayı tercih ettiğiniz bilgiler. E-mail adresinizi sadece aldığımız maillere cevap vermek için kullanıyoruz. Adresiniz başka bir amaç için kullanılmamaktadır ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Dijiklinik'de sizi tanımlayacak olan kullanıcı isminiz ve kullanıcı kimliğiniz. Kullanıcı kimliği bir sayı dizisidir ve kullanıcı adınız da genellikle isminizin olası varyasyonlarıdır.

Verilerin Saklı Tutulması

Biz açıklanması yasa tarafından mecbur bırakılmadığı sürece(örneğin yasal merciiler tarafından) bilgilerinizi saklı tutuyoruz. Bilgilerinizi sadece kendi bünyemiz içinde kullanıyoruz ancak gerekli görülen durumlarda bilgilerinizi işlemek için üçüncü şahıslarla da ilişkiye geçiyoruz (ödemeler veya servis sağlayıcılar gibi) ve tabii ki bu üçüncü şahısların sizin kişisel bilgilerinizi kendi çıkarları için kullanmalarını kesin kurallarla engelliyoruz.

Toplanan Verilerin Dijiklinik Tarafından Kullanımı

Biz, tanımlanmamış ve toplama verileri internet sitemizi geliştirmek için kullanıyoruz ve sadece reklam verenlerle paylaşıyoruz. Mesela, reklam verecek bir kişiye sitemizdeki belli bir alanı kaç bireyin ziyaret ettiğini söylüyoruz; ya da şu kadar erkek ve şu kadar kadın sitemizden anket veya form doldurdu diyebiliyoruz. Fakat asla bu bireylerin kimliklerini ifşa edecek herhangi bir şey açıklamıyoruz. Reklam verenlere sadece, içinden isminizi, kişisel bilgilerinizi ayıkladıktan veya başka insanlarınkiyle birleştirilip artık sizi tanımlayamayacak hale geldikten sonra bilgi sağlıyoruz.

Zaman zaman müşterilerimizin bilgilerini önceden gizlilik sözleşmesinde belirtilmeyen şekillerde yeni ve farklı alanlarda kullanabiliriz. Eğer gelecekte bir gün bilgi kullanma alanlarımızda bir değişiklik olursa, bilgilerinizi bu yeni alanlar doğrultusunda kullanmadan öne sizinle iletişime geçiyoruz ve sizi sözleşme değişikliği hakkında bilgilendirip, bu değişikliklerden muaf tutulma imkanınızı da açık bırakıyoruz.

Biz verileri yalnızca size ve başkalarına ürün ve servis sağlamada gerekli olduğu müddetçe depoluyoruz. Buna yukarıda tanımlanmış olanlar ve yasal koruma için ya da yürürlükteki kanun ve kuralların öngördükleri de dahildir.

Bizim servislerimiz aracılığıyla paylaşılan kamusal bilgilere erişimi etkinleştirebiliriz.

Bilgiye erişim konusunda servis sağlayıcılara izin verebiliriz ki, bize servis sağlama konusunda yardımcı olabilsinler.

IP adresleri kullanıcıların yerlerini belirlemek, farklı ülkelerden yapılan girişleri saymak, ayrıca yıkıcı kullanımı engellemek için ve de sitemizde sunulan servisleri analiz edip geliştirmek, örnekteki gibi size en kullanıcı dostu deneyimi yaşatmak için kullanılır.

Zorunlu bilgilere size servis sağlamak için ihtiyaç duyuyoruz ve sadece siz hesabınızı sildiğinizde biz de bu bilgileri siliyoruz.

Bazı işleme formları (promosyon bilgileri gönderme, reklam profili oluşturma, davranışsal tanıtım, coğrafi yerleşim, ve bunun gibi...) kullanıcının açık onayını gerektirebilir. Anlık bilgi sitenin sayfalarında belirli servislerle ya da kullanıcı tarafından sağlanan bilginin işlenmesiyle ilişkili olarak gösterilebilir.

Bu içerikler fikri mülkiyet haklarıyla koruma altındadır, aynı Dijiklinik.com'a herhangi bir IP kullanarak ya da Dijiklinik.com (IP lisanslı) ile ilişkiye geçerek gönderdiğiniz herkese açık, transfer edilebilir, alt lisans gerektirmeyen, telifsiz, evrensel lisanslı fotoğraflarınız ve videolarınız gibi. Bu IP lisansı ancak siz IP içeriğinizi sildiğinizde yahut hesabınız içerik olmadan başkalarıyla paylaşılıp onlar da bunu silmemiş olduğunda sona erer.

IP adresinizi sildiğinizde bu bir bilgisayarın geri dönüşüm kutusunu boşaltmaya benzer. Anlayacağınız üzere bu silinmiş veriler bir şekilde arka plan kopyalarında makul bir süre varlıklarını sürdürebilirler (tabii ki başkaları için kullanılabilir olmazlar).

Dijiklinik Takipçilerinizin Gizliliklerinin Korunması

Dijiklinik.com servislerini kullanırken herhangi bir şekilde yetkisiz reklam bağlantıları (spam gibi) Dijiklinik.com üzerinden gönderemezsiniz.

Kullanıcıların bilgi ve içeriklerini ya da Dijiklinik.com girişlerini iznimiz olmadan toplayamazsınız.

Virüsler ya da başka kötü niyetli yazılımlar yükleyemezsiniz.

Başkasına ait giriş ya da üyelik bilgilerini isteyemezsiniz.

Başka hiçbir kullanıcıyı tehdit edemez, korkutamaz, taciz edemezsiniz.

Hiçbir şekilde nefret dolu, siyasi, tehditkar, pornografik, şiddet içeren yahut çıplaklık, canlı veya açıkça şiddet barındıran içerikler gönderemezsiniz.

Dijiklinik.com'da yanlış kişisel bilgiler veremezsiniz, ya da kendinizden başka biri adına izin olmadan bir hesap açamazsınız. Bir taneden fazla kişisel profil oluşturamazsınız.

Telif Hakları - Kendimizin veya Diğer İnsanların Fikri Mülkiyet Haklarını Korumak

Biz diğer insanların haklarına saygılıyız ve sizden de aynı şeyi bekliyoruz. Dijiklinik.com üzerinden hiçbir şekilde diğer insanların haklarını ve de yasaları ihlal edecek, çiğneyecek herhangi bir gönderi alamaz veya gönderemezsiniz. Dijiklinik.com üzerinden gönderdiğiniz, gizlilik sözleşmesini veya site kullanım kurallarını çiğneyen herhangi bir içerik ya da bilgiyi silebiliriz. Bizim teliflerimizi ve de akıl karıştıracak kadar benzer markaları yazılı iznimiz olmadan kullanamazsınız. Eğer Dijiklinik.com kullanıcılarının bilgilerini toplamak istiyorsanız, öncelikle onların rızalarını almalı ve bu bilgileri toplayanın Dijiklinik.com değil, bizzat kendiniz olduğunu açıkça ifade etmek zorundasınız. Hangi bilgileri topladığınızı ve bunu hangi amaçla kullanacağınızı açıklayan bir de gizlilik sözleşmesi göndermelisiniz. Hiç kimsenin kimlik bilgilerini ve hassas finansal bilgilerini Dijiklinik.com üzerinden gönderemezsiniz. Hiçbir kullanıcıyı etiketleyemez ya da kullanıcı olmayanlara istekleri dışında E-mail davetiyeler gönderemezsiniz.

Kişisel Bilgilerinizi Kendi Kullanımınız

Eğer bir DijiKlinik.com kullanıcısı siteyi yayın için kullanırsa veya herhangi bir şekilde kişisel verilerini üçüncü şahıslarla paylaşırsa bütün sorumluluğu üstlenmiş olur. Kullanıcı iletişim hakkına ve kişisel bilgilerini açıklama hakkına sahiptir ve oraya öncelikli bilgiler alınınca bu, siteyi daha sonraki ifşa etmenin ve yaymanın yanlış kullanımının bütün sorumluluğundan kurtarır.

Anlaşmazlıklar

Bu açıklamadan doğan ya da bu açıklamayla ilgili herhangi hareket veya anlaşmazlığın çözümü hususunda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

Son Sözler

DijiKlinik.com bu gizlilik beyannamesinde daha önceden uyarı yapmadan değişikliğe gidebilir ve sadece yürürlükteki gizlilik beyannamesi geçerli kabul edilebilir. Gizlilik kurallarındaki güncellemeler ve değişiklikler her ne olursa olsun, bizim geçerli gizlilik kurallarımız altındaki bilgileriniz, size yeni bir yol, bir vazgeçme imkanı ya da bu kullanımı engelleme fırsatı verilmeden asla kullanılamaz.

Bu gizlilik şartnamesi 6 Ocak 2015 tarihinde güncellenmiştir ve bu tarihten itibaren geçerlidir.

KULLANIM ŞARTLARI

Bu anlaşma Dijiklinik.com websitesi kullanıcısının ve Dijiklinik.com arasındaki bütün şartları ve durumlarıaçıklamaktadır. Dijiklinik gerekli olduğuna inandığı takdirde bu kullanım şartlarında değişikliğe gitme hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda değişiklikler, geçerlilik tarihleri ve yeni kullanım şartları siteye üye olmuş kullanıcılara bildirilecektir.

Site kişisel  bilgi edinme amacıyla kullanılabilir. Herhangi bir sebeple sitede yer alan bilgi ve içerikleri Dijiklinik.com’un yazılı izni olmadan kopyalamayınız, yayınlamayınız, modifiye etmeyiniz veya değiştirmeyiniz. Siteyle ilgili bütün haklar ve site görünümü sadece Dijiklinik.mülkiyetidir.

DİJİKLİNİK.COM, KİŞİSEL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE PSİKOLOJİK DESTEK ALMAK İSTEYEN KULLANICILARIN, BULUNDUKLARI YERDEN UZMAN PSİKOLOGLARLA İLETİŞİM KURMASINI KOLAYLAŞTIRMAK AMACIYLA KURULMUŞ ONLİNE DANIŞMANLIK PLATFORMUDUR. DOĞRUDAN TERAPİ VEYA TEDAVİ HİZMETİ SUNMAZ VE SATMAZ.

1. Medikal Sorumluluktan Feragat

Dijiklinik.com web sitesinde yayınlanan her türlü içerik yalnızca bilgi sunma amacı taşımaktadır. Site içerikleri dahil verilen hiçbir hizmet medikal teşhis ve tedaviye yönelik değildir. Dijiklinik.com bünyesindeki uzmanlar medikal tedavi yapmaz ve medikal tedavi tavsiyesi vermez. Biz tedavi ya da teşhise yönelik bir hizmet sağlamamaktayız.

Dijiklinik.com, kişisel psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek almak isteyen kullanıcıların, bulundukları yerden uzman psikologlarla görüntülü görüşmeler, sohbetler, video arayüzleri kullanarak iletişim kurabilecekleri bir internet platformudur. Aynı zamanda kullanıcıların istekleri doğrultusunda aydınlatıcı grup konuşmaları da düzenlenebilmektedir.

Dijiklinik.com terapistleri kiralamamaktadır. Sitede hizmet veren terapistler, alanlarında uzman, güvenilir referanslara sahip profesyonellerdir. Sitede hizmet vermekte olan her terapistin eğitim ve uzmanlık belgeleri doğrulanmaktadır. Ancak terapistlerin önemli belgelerini doğrularken, hiçbir terapistin medikal eğitiminin yeterliliğini, kalitesini, lisans durumunu, sertifikasyonunu, kimliğini, yeterliliğini veya arka planının doğruluğunu garanti etmez. Terapistin herhangi bir hareket veya ihmalinden dijiklinik.com sorumlu değildir. Dijiklinik.com hiçbir terapisti tavsiye etmez ve yeterliliği ile ilgili garanti vermez. Kullanıcının siteyi faydalı bulup bulmayacağı hakkında garanti verilmemektedir.

Dijiklinik.com’dan hizmet alırken, öneri ve bilgilerin, lisanslı, kalifiye bir profesyonelle yüz yüze bir görüşmenin yerini tutamayacağı gerçeği hakkında uyarıldığınızı kabul ediyor ve onaylamış oluyorsunuz. Sağlıklı olmak veya iyileşmek için sadece bu siteyi kullanmanın yeterli olacağını düşünmemelisiniz. Ayrıca şiddetle tavsiye ediyoruz ki; lisanslı ve kalifiye bir profesyonelden bizzat randevu almayı düşünmelisiniz. Dijiklinik.com'dan bilgi ya da tavsiye aldığınız için, doktorunuzdan gelecek bir medikal tavsiyeyi veya başka bir kalifiye terapistle yüzyüze bir görüşmeyi kesinlikle gözardı etmeyin, bundan kaçınmayın veya ertelemeyin.

Eğer intiharı düşünüyorsanız; eğer kendinize ya da diğer insanlara zararı dokunabilecek eylemler aklınızdan geçiyorsa; eğer başka herhangi birinin  herhangi bir tehlike içinde olduğunu hissediyorsanız; eğer medikal bir acil durumunuz varsa, hiç vakit kaybetmeden acil servisi arayın ve durumu ilgili yetkililere bildirin. Dijiklinik.com ciddi akli durumların ve ciddi psikiyatrik problemin teşhisi ve tedavisi için tasarlanmamıştır.

 

2. Sitedeki Bilgilerin Kullanımı

Dijiklinik.com ve siteye veri temin eden uzmanlardan ya da iştiraklerinden herhangi biri, sitede sunulan bilgi ve hizmetlerin doğruluğu, yeterliliği, niteliği veya herhangi özel bir amaca ya da kullanıma uygunluğu konusunda doğrudan ya da dolaylı olarak garanti vermemektedir. Verilen hizmetler ve sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacı taşımaktadır. Dijiklinik.com’da verilen bilgilerin kullanımından doğabilecek tüm riskler kullanıcıya aittir. İnternet üzerinden edinilen her türlü bilginin doğruluğunu tespit sorumluluğu kullanıcıya aittir. Ayrıca site içerik ve kullanımı, site kullanıcısının ikamet ettiği ülkenin yasa ve kuralları tarafından yasaklanmış ise, kullanıcı bu kurallara uymaktan kendisi yükümlüdür.

3. Bağlantılı linkler ve Websiteleri

Bu web sitesinde kullanılan bütün linkler, kullanıcının çeşitli bilgi ulaşımına kolaylık ve rahatlık sağlamak için hazırlanmıştır. Dijiklinik.com üzerinde bulanan linklerden hiç biri, sitenin onay, önerisi ve tavsiyesi değildir. Ayrıca link sahibi web sitesinin içeriğinde bulunan linkler ve içeriklerin doğruluğu beyanında da bulunmamaktayız. Üçüncü şahıs web sitelerini kullanmak sadece sizin aldığınız bir risktir ve bundan dolayı oluşan koşullar ve durumlarda tek muhatap sizsiniz.

4. Site kullanıcısı ve üçüncü şahıslar tarafından gönderilen bilgiler

Ne Dijiklinik.com ne de bağlantıları bu siteye gönderilen bir iletiyi yanıtlamak zorundadır. Eğer siteye herhangi bir bilgi ya da materyal gönderirseniz, bu bilgi ve materyalden ve bunları göndermenin doğuracağı sonuçlardan siz sorumlu olursunuz. Eğer bir materyal göndermeyi seçerseniz, bu materyalin kesinlikle yürürlükteki bütün yasalarla uyumlu olduğunu kabul etmiş olursunuz. Dijiklinik.com web sitesine gönderebileceğiniz bilgiler, veri ya da materyaller üzerinde bizim hiçbir kontrol ve sorumluluğumuz yoktur.

Sizin ya da başka herhangi bir kişi veya kurumun gönderdiği materyali yayınlamak, göstermek gibi bir sorumluluğumuz yoktur ve olamaz. Eğer kullanıcılarımızdan biri tarafından bu koşullara ve şartlara uymadığı iddia edilen bir materyal olursa, bu iddiayı araştırabiliriz ve tespit edersek bu materyali kaldırmak veya kaldırılmasını istemek sadece bizim takdirimiz olabilir. Bir materyal eğer küfür içeriyorsa, yasadışıysa ya da herhangi bir şekilde bu şartlara ve koşullara uygun değilse, bu materyali kaldırma hakkımızı saklı tutarız. Eğer site kullanıcısı tarafından gönderilen bir veri veya içerik site standartlarına uymadığı tespit edilirse, onu silme veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

Ayrıca web sitesine başkaları tarafından gönderilmiş herhangi bir materyalin dürüstlüğünü, doğruluğunu ve kesinliğini garanti etmiyoruz. Aynı zamanda başkaları tarafından web sitesinde ifade edilen görüşleri de onaylamıyoruz. Başkaları tarafından web sitesine gönderilmiş bir içeriğe güvenmek ve bu içeriği kullanmak tamamen sizin alacağınız bir risktir.

 

5. YASAKLI İÇERİK VE MADDELER

Tüm kullanıcılar sözlü ya da yazılı aşağıdaki içerikleri paylaşmayacaklarını açıkça kabul ederler:

 1. Suça teşvik edecek bir içeriğe sahip, hukuki sorumluluk doğuran ya da yerel veya uluslararası hukuku ihlal eden ve isim veya firmayı lekeleyici, karalayıcı, küfürlü ya da müstehcen söz ya da yazılı içeriklerin,

 2. Telif haklarını ya da üçüncü bir kişinin kişilik haklarını ihlal eden,

 3. Bir başkasının gizlilik haklarını ve mahremiyetini ihlal eden,

 4. İznimiz ve bilgimiz dışında reklam ve tanıtım amaçlayan,

 5. Yardım ve bağış talebi içeren,

 6. Virüs, Trojan(truva atı), ya da başka herhangi bir zararlı program veya bileşeni içeren ya da Dijiklinik.com’un genel yapı, içerik, temasına uygun olmayan içerikler.

 

Ayrıca aşağıdakileri yapmayacağınızı da açıkça kabul etmiş olursunuz:

 1. Uyarılmasına rağmen gönderilmemesi konusunda ikaz edilen içeriklerin gönderilmeye devam edilmesi,

 2. Firma yönetici ya da psikologlarını ya da Dijiklinik.com kullanıcılarını yanıltmaya yönelik sahte e-mail hesabı, kimlik, üyelik hesabı, içerik kullanılması,

 3. "Spam" ya da toplu gönderi diye adlandırılan iletileri oluşturmak ve/veya yaymak,

 4. İzinleri olmadan diğer kişilerin  e-mail adresleri dahil bilgilerini toplamak,

 5. Siteye bağlantıyı ya da bilgi akışını sağlayan ağlara (veya kullanıcı sözleşmelerine, prosedüre, içeriğe, düzenlemelere, kurallara) müdahale etmek ya da bunları çalışmaz hale getirmeye çalışmak, bozmak,

 6. Şifre çalma, kırma, ele geçirme yoluyla ya da başka yollarla web sitesinin içeriğine, bilgisayar sistemine ya da web siteyle bağlantılı ağlara, web sitenin sınırlandırılmış alanlarına, kişilerin hesaplarına yetkisiz erişim kazanmaya çalışmak,

 7. Kullanıcıların web sitesini kullanmalarına ya da yararlanmalarına yönelik müdahalede bulunmak.

Her türlü saldırgan, sakıncalı, müstehcen, küfürlü, hatalı, uygunsuz olduğunu veya Dijiklinik.com da görev alan ya da siteden faydalanan ya da 3. Kişilerin kişisel hak ve mahremiyetini ihlal ettiğini düşündüğümüz veya bir kişi ya da kurumun ticari ve telif haklarını ihlal ettiğini düşündüğümüz  içeriklerle birlikte tüm bu kurallara uymayan içerikleri ve kişileri, kişilerin üyeliklerini, paylaşımlarını ve yetkilerini kendi insiyatifimiz altında, uyarı yapmadan iptal etme, web sitesinden kaldırma, web siteye ulaşımını engelleme haklarımız saklıdır.  Tüm bu kaldırma ve silme işlemleri sırasında oluşan gecikmeden ya da başarısızlıktan Dijiklinik.com yöneticileri sorumlu değildir. Kaldırdığımız içerikleri  göndermeye devam ettiğiniz takdirde, tekrar kaldırılmalarını kabul etmiş sayılırsınız, ve bize karşı olan her türlü talep ve haktan feragat etmiş olursunuz.

(Kullanıcılar arasında Web sitesi üzerinden gerçekleşen ve Web sitesinin işleyişine ve/veya Kullanıcı Sözleşmesine ve/veya Web sitesinin genel kurallarına ve/veya genel ahlak kurallarına aykırı ve Dijiklinik.com tarafından kabul edilmesi mümkün olmayan mesajların ve/veya içeriklerin tespit edilmesi amacıyla gerekli içerik ve/veya mesaj taraması yapabilir ve tespit ettiği mesaj ve/veya içerikleri istediği zaman ve şekilde erişimden kaldırabilir; Kullanıcı'nın üyeliğine, herhangi bir ihbar yapmadan, geçici veya kalıcı olarak, son verebilir.)

6. TELİF HAKKI VE MARKA TESCİLİ

İşbu sözleşmeyi kabul ederek Dijklinik.com da paylaştığınız, Dijiklinik.com’a gönderdiğiniz  evrensel, dünya genelinde yayılmış, özel olmayan, telifsiz tüm içerik, belge, resim, materyal, paylaşım ve bilgileri Dijiklinik.com’a hibe etmiş olursunuz. Dijiklinik.com’a özel mesaj yoluyla gönderdiğiniz, görüşmeler esnasında paylaştığınız, bilgi, resim, içerik, materyal ve paylaşımlar buna dahil değildir.

Dijiklinik.com üzerindeki kullanılabilir bütün içerik ve materyaller, yazılar, başlıklar, metinler, sorular, konuşmalar, grafikler, alan isimleri, kod, resimler, ve logolar da dahil tüm ulaşılabilir içerik ve materyaller Dijiklinik.com'un fikri mülküdür ve yürürlükteki telif hakları ve tescil yasalarıyla koruma altındadır. Dijiklinik.com telif hakları korumalı bir sitedir. Bütün hakları saklıdır. (Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz.  Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı, sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya Dijiklinik.com’un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.)

(Kullanıcı, "Kullanıcı ismi" ismi belirlerken üçüncü şahısların telif hakkı, marka, ticari unvan gibi yasal haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektedir. Kullanıcıların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Dijiklinik.com Kullanım Sözleşmesi'ne aykırı bu durumun düzeltilmesini kullanıcıdan talep edebileceği gibi dilerse kullanıcıya önceden haber vermeksizin kullanıcının üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir.)

8. Dijiklinik için Yaş Onayı, Şifre, Email ve Dürüstlük sözleşmesi

 

Siteyi kullanarak 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bir kullanıcı olarak kaydolduğunuzda ve bu anlaşmanın kurallarını ve koşullarını kabul ettiğinizde, aynı zamanda Dijiklinik gizlilik sözleşmesini de kabul etmiş olursunuz.

 

Siteyi kullanımınız sırasında, sizin tarafınızdan sağlanan bilginin doğru, kesin ve tam olduğunu da beyan etmiş olursunuz ve siteyi kullandığınız esnada bu gibi bilgileri gözden geçirip güncelleyerek doğru, kesin ve tam kalmalarını sağlamalısınız.

 

Siteyi ya da ilişkili platformları kullanırken sizden bir kullanıcı adı ve şifre istenebilir. Şifrenizin, kullanıcı adınızın ve hesabınızla ilgili diğer güvenlik bilgilerinizin gizli kalmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Hesabınızın, kullanıcı adınızın ve şifrenizin altında gerçekleşen bütün eylemler için tamamen sorumluluk sahibi olmalısınız. Başka birine ait hesabı, şifreyi ve kullanıcı adını kullanmamalısınız. Kullanıcı adınızın, şifrenizin ya da E-Mail adresinizin yetkisiz kullanımı halinde derhal Dijiklinik'e haber verin. Başka bir kimsenin sizin bilginiz olmadan veya bilginiz dahilinde hesabınızı ya da şifrenizi kullanmasından dolayı maruz kalabileceğiniz kayıplarda Dijiklinik sorumluluk kabul etmez.

 

Bizden elektronik olarak iletiler almayı kabul ediyorsunuz. Sizinle E-Mail vasıtasıyla yahut bu siteye notlar yollayarak iletişime geçeceğiz. Bütün sözleşmelerin, notların, açıklamaların ve sizinle elektronik olarak sağladığımız bütün iletişimin, böyle bir iletişimin getirdiği bütün yasal gereklilikleri yerine getirdiğini kabul ediyorsunuz.

 

Sitenin hizmetlerini kullanmayı sürdürürken sitedeki ya da kullanım şartlarındaki değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtmelisiniz. Eğer değişiklikleri kabul etmezseniz yegane çözüm siteyi kullanmayı bırakmanızdır.

 

Dijiklinik tek taraflı olarak ve önceden haber vermeksizin bu sözleşmenin tümünde ya da bir kısmında istediği zaman değişiklik yapabilir. O yüzden Kullanıcı, sözleşme kurallarını sık sık kontrol etmesi hususunda teşvik edilir. Değişiklikten sonra servisi veya siteyi kullandığında üye değişikliklere uymayı kabul etmiş olur.

 

Dijiklinik tamamen kendi insiyatifine dayanarak, herhangi bir haber vermeden giriş izninizi sitenin bir kısmında ya da tamamında iptal edebilir. Yasadışı, hileli ya da saldırgan eylem şüphesi siteyi kullanmanızı durdurmak ve kanun kuvvetlerinin otoritelerine başvurmak için bir gerekçe olabilir. Dijiklinik hesaplar ve giriş bilgileri dahil her türlü bilgiyi kaldırma veya silme hakkını saklı tutar.

 

8. Reklam ve Promosyon

 

Dijiklinik.com sitesinde bir promosyon tanıtımı doluluk oranına bağlıdır ve müsait olup olmadığının göstergesi değildir. Dijiklinik. bilhassa kamuya hiçbir haber vermeden promosyonu değiştirme, modifiye etme, genişletme veya bitirme hakkını saklı tutar. Dijiklinik.com sadece kendi inisiyatifiyle sitedeki herhangi bir reklamı reddetme, kabul etme ve kaldırma hakkını saklı tutar. Buna kullanıcılarımızdan aldığımız olumsuz tepkiler ya da desteklenen içeriğin bizim felsefemize ters düşmesi sebep olabilir.

 

9. Diğer Yasal Kurallar

 

Hiçbir ortak girişim, aracı, yasal temsilci, işçi veya işveren bu sözleşmede taraf olarak yorumlanmayacaktır. Burada yazılı olarak verilen durumlar dışında hiçbir üçüncü şahıs herhangi bir açıklamada, yorumda ve beyanda bulunamaz ya da herhangi bir taraf üzerinde etkisi olacak bir hareket yapamaz.

Bu sözleşme ancak Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunlarıyla uyum içinde yorumlanabilir. Bu sözleşme bağlayıcıdır ve yasal temsilcilerin, varislerin ve şahıslar tarafından atanmışların yararına yürürlüğe girer.

Bu sözleşmeye dair hiçbir düzeltme yazılı hale gelene kadar geçerli değildir. Buradaki paragraf başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak içindir ve yorumlanmak için kullanılamaz. Eğer bu sözleşmenin herhangi bir hükmü yargılama yetkisi bulunan bir mahkeme tarafından yasadışı, geçersiz, uygulanamaz ya da herhangi bir şekilde kanuna aykırı olduğu gerekçesiyle iptal edilirse, sözleşmenin kalan hükümleri eskisi gibi bütün gücü ve etkisiyle yürürlükte kalacaktır.

 

AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE, DİJİKLİNİK.COM DOĞRUDAN YAHUT DOLAYLI OLSUN HER TÜRDEN GARANTİYİ VE KOŞULU, TİCARETİN DOLAYLI GARANTİLERİNİ VE KOŞULLARINI, BELİRLİ BİR AMAÇ İÇİN UYGUNLUĞUNU VE İHLAL EDİLMEZLİĞİNİ REDDEDER.