Hızlı ve güvenli online psikolog desteği. Gizlilik en çok önemsediğimiz konu.
Soru Sor
Üye Ol

Size uygun yerden size uygun zamanda internet üzerinden psikolog ile iletişime geçebilir, görüntülü olarak online psikolojik destek alabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR


PSİKOLOGLAR

Uzmanlarımız alanlarında deneyimli, lisanslı psikologlardan oluşmaktadır.
NE KADAR?
CANLI VİDEO GÖRÜŞME

1 Seans / 90.00 TL

(1 seans 30 dakikadır)
CANLI VİDEO GÖRÜŞME

3 Seans / 250.00 TL

(1 seans 30 dakikadır)
CANLI VİDEO GÖRÜŞME

6 Seans / 480.00 TL

(1 seans 30 dakikadır)

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüz yüze odada yapılan terapi oldukça etkili olduğu herkes tarafından kabul ediliyor. Ancak dünya üzerinde online terapinin etkili olduğuna dair yapılan araştırmalar her geçen gün artıyor.
Bu sistem herkes için etkilidir, ancak özellikle ihtiyacı olanlar: Bulunduğu şehirde psikolog desteği alabilecek uzmanın bulunmadığı durumlarda, Kişinin çok yoğun olması ya da, Evden çıkma şansının olmadığı durumlarda, Ayrıca yaşadığı ülkede Türkçe destek alma şansı olmadığı durumlarda oldukça etkilidir.
Siteye üye olun, size uygun psikoloğu seçin, uygun olduğunuz zamana göre randevunuzu alın, ödemenizi yapın ve görüşmenize başlayın.
Görüşmeye bağlanabilmek için kameralı bir cihaza, kulaklığa ve internete ihtiyacınız var.
Psikolog ile seansınızı gerçekleştirebilmek için çok az teknoloji bilginiz olması yeterli. Sistemimiz kolay kullanım amaçlanarak tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken randevu saatinizde sitemizi açmak ve bilgisayarınızın başında olmak.
Psikolog ile internet üzerinden yapacağınız görüşmeyi, sadece sizin bulunduğunuz sessiz bir ortamda gerçekleştirmeniz, görüşmenin etkili olması açısından önemlidir.

SON YAZILAR

Gizem Pekcan

Online Terapi ile Vajinismus Tedavisi

Vajinismus her 10 kadından 1 inide görülen oldukça yaygın bir cinsel sorundur. Tanım olarak kısaca kadın cinsel organındaki kasların cinsellik sırasında kasılması ve cinsel...


SON YORUMLAR

Hayattan artık zevk alamamaya başladığım bir günde bu site ile karşılaştım ve Gizem hanımın bana çok iyi geldiğini söyleyebilirim.
Cihan

Daha önce hiç psikolojik destek almamıştım ve bu tarz bir desteğin iyi gelebileceğini düşünmüyordum. Ancak kendimdeki değişimi görünce psikolog desteğinin ne
Aykut